Zaproszenie do konkursu w ramach X KDI

Drukuj

Studenci i absolwenci krakowskich Uczelni Wyższych! Zapraszamy Was do udziału w konkursie ,,Krakowskie uczelnie razem: 10 lat wspólnej działalności na rzecz studentów z niepełnosprawnością"

 

Zadaniem konkursowym jest przedstawienie praktyk wsparcia studentów z niepełnosprawnościami w okresie ostatnich 10 lat trwania porozumienia z perspektywy studenta bądź absolwenta krakowskiej uczelni wyższej. Należy podzielić się swoimi refleksjami dotyczącymi napotkanych barier, przeszkód w studiowaniu. Opisać i zilustrować zagrożenia jakie ówcześnie występowały oraz sposób radzenia sobie z nimi, a także otrzymane wsparcie.

 

Zachęcamy Was do udziału w konkursie! Czekają atrakcyjne nagrody!

 

Na Wasze prace czekamy do 27.03.2017 r. Prace prosimy wysyłać na adres bon@uek.krakow.pl, w tytule wiadomości należy wpisać: Konkurs KDI 2017. Prace należy nadsyłać w formacie .docx .

W mailu nadsyłającym pracę prosimy o zawarcie następujących informacji: Imię i nazwisko, nazwa ukończonej uczelni wyższej, data ukończenia uczelni oraz adnotację o akceptacji regulaminu. Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce w dniu 03.04.2017 w trakcie trwania X Krakowskich Dni Integracji.

 

Szczegóły w regulaminie.

Galeria

Konkurs X KDI - plakat

Konkurs X KDI - plakat

Powrót do: AKTUALNOŚCI