BIULETYN BON UEK

Drukuj

Szanowni Państwo,

 

Z przyjemnością informujemy, że od listopada 2013 r. prezentujemy nową inicjatywę jaką jest Biuletyn Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Biuletyn powstał z myślą o rozpowszechnianiu informacji dotyczących wsparcia osób niepełnosprawnych w procesie kształcenia na uczelni wyższej.
W Biuletynie będą mogli Państwo przeczytać artykuły nt. ciekawych wydarzeń, konferencji, spotkań czy projektów związanych z tematyką niepełnosprawności, a dzięki elektronicznej wersji szybciej i łatwiej będziemy mogli dotrzeć do Państwa z informacją. Biuletyn tworzą pracownicy Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UEK oraz studenci - członkowie Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UEK.

Biuletyn prezentujemy w formacie PDF, jak również w wersji tekstowej dogodnej dla osób z problemami wzroku. Mamy nadzieję, że Biuletyn spotka się z Państwa ciepłym przyjęciem, a treści i forma przekazu będą dla Państwa atrakcyjne. Za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące prezentowanych w Biuletynie treści jak i samego Biuletynu będziemy bardzo wdzięczni.

 

Wszystkie dotychczasowe numery Biuletynu BON UEK w wersji pdf do pobrania znadjują się poniżej.

 

Życzymy przyjemnej lektury!


Zespół BON UEK