Katedralni Pełnomocnicy - Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UEK

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Katedralni Pełnomocnicy

 

 

Biblioteka Główna   

mgr inż. Aleksandra Garnowska

12 293 57 58

garnowsa@uek.krakow.pl

 

 

Centrum Językowe

mgr Agnieszka Kądziołka- Zaręba

Pawilon F, pokój 216         

12 293 52 14

zarebaa@uek.krakow.pl

 

Dziekanat Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości          

mgr Halina Nosal   

Budynek Główny, poków 004      

12 293 56 08

nosalh@uek.krakow.pl

 

Katedra Analiz Strategicznych       

dr Edyta Bielińska-Dusza 

Pawilon B, pok. 263           

12 293 58 16

bielinse@uek.krakow.pl

 

Katedra Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego        

dr Michał Boda        

Pawilon F, pokój 711         

12 293 74 15

bodam@uek.krakow.pl

 

Katedra Chemii Ogólnej      

dr inż. Lidia Ostasz 

  1. H. Sienkiewicza 5, 30-033 Kraków

12 293 78 53

lidia.ostasz@uek.krakow.pl

 

Katedra Ekonometrii i Badań Operacyjnych        

dr Krzysztof Kosiec

pawilon A, pok. 323A, pok. 416   

12 293 52 60

krzysztof.kosiec@uek.krakow.pl

 

Katedra Ekonomii    

dr Dominika Choroś-Mrozowska 

Pawilon F, pokój 103         

12 293 74 25

mrozowsd@uek.krakow.pl

 

Katedra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw          

dr Agnieszka Thier 

Pawilon B , pokój 160        

12 293 53 80

thiera@uek.krakow.pl

 

Katedra Filozofii       

dr Inga Mizdrak       

Ul. Rakowicka 16, pokój 44a        

12 293 53 83

mizdraki@uek.krakow.pl

 

Katedra Finansów    

dr Alina Klonowska

Pawilon F, pokój 708         

12 293 52 88

klonowsa@uek.krakow.pl

 

Katedra Finansów i Polityki Finansowej   

dr Katarzyna Stabryła-Chudzio   

pawilon F, pok. 305

12 293 74 25

stabrylk@uek.krakow.pl

 

Katedra Finansów Publicznych      

dr Katarzyna Maj - Waśniowska 

pawilon F, pok. 718

12 293 53 99

majk@uek.krakow.pl

 

Katedra Gospodarki Przestrzennej           

dr  inż. Arch. Agnieszka Włoch-Szymla 

Pawilon F, pokój 404         

12 293 50 44

wlocha@uek.krakow.pl

 

Katedra Historii Gospodarczej i Społecznej         

dr inż. arch Lucyna Kępa  

Budynek Biblioteki, pokój 409b   

12 293 75 27

kepal@uek.krakow.pl

 

Katedra Informatyki

mgr Lilianna Tomaszewska-Kaczor       

Budynek Biblioteki, pokój 430      

12 293 52 65

tomaszel@uek.krakow.pl

 

Katedra Jakości i Bezpieczeństwa Produktów Przemysłowych

dr inż. Paweł Turek ul. H. Sienkiewicza 4, 30-033 Kraków,  pokój 32, III piętro    

12 29378 41

turekp@uek.krakow.pl

 

Katedra Makroekonomii     

dr Mirosław Raczyński      

pawilon B, pok. 363

12 293 75 54

raczynsm@uek.krakow.pl

 

Katedra Marketingu

dr Agata Jonas       

Pawilon A, pokój 219         

12 293 56 88

jonasa@uek.krakow.pl

 

Katedra Metod Organizacji i Zarządzania

dr Angelika Wodecka-Hyjek

Pawilon A, pokój 401

12 293 56 24

wodeckaa@uek.krakow.pl

 

Katedra Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych         

dr Remigiusz Gawlik         

Pawilon Ustronie, pokój 308        

12 293 53 10

remigiusz.gawlik@uek.krakow.pl

 

Katedra Opakowalnictwa Towarów         

dr Jarosław Świda  

Pawilon Ustronie, pokój 407        

12 293 51 65

swidaj@uek.krakow.pl

 

Katedra Polityk Publicznych          

dr Maciej Frączek   

Ul. Rakowicka 16, pokój 34b        

12 293 57 43

maciej.fraczek@uek.krakow.pl

 

Katedra Prawa Cywilnego, Gospodarczego i Prywatnego Międzynarodowego        

dr Błażej Bugajski  

Budynek Biblioteki, pokój 415a   

12 293 57 27

blazej.bugajski@uek.krakow.pl

 

Katedra Prawa Konstytucyjnego, Administracyjnego i Zamówień Publicznych        

Prof. UEK dr hab. Magdalena Małecka-Łyszczek       

Biblioteka Główna, pokój 412      

12 293 57 32

maleckam@uek.krakow.pl

 

Katedra Procesu Zarządzania        

dr Bernard Bińczycki         

Budynek Biblioteki, pokój 107a   

12 293 74 75

bernard.binczycki@uek.krakow.pl

 

Katedra Psychologii i Dydaktyki    

dr Justyna Pawlak  

Pawilon A, pokój 414         

12 293 74 59

justyna.pawlak@uek.krakow.pl

 

Katedra Rynków Finansowych      

mgr Agnieszka Kluczewska         

pawilon Finansów, pok. 602         

12 293 50 81

kluczewa@uek.krakow.pl

 

Katedra Studiów Europejskich i Integracji Gospodarczej          

dr Wojciech Bąba   

Pawilon Ustronie, pokój 503        

12 293 58 82

babaw@uek.krakow.pl

 

Katedra Technologii i Ekologii Wyrobów 

dr inż. Dominika Socha     

Pawilon Ustronie, pokój 102        

12 293 53 66

sochad@uek.krakow.pl

 

Katedra Teorii Ekonomii     

dr Piotr Klimczyk     

Pawilon B, pokój 372         

12 293 53 37

piotr.klimczyk@uek.krakow.pl

 

Katedra Turystyki

prof. UEK dr hab. Jadwiga Berbeka       

Pawilon A, pokój 406A      

12 293 56 92

berbekaj@uek.krakow.pl

 

Katedra Zachowań Organizacyjnych        

mgr Riccardo Valente

Budynek Ustronie, pokój 517

12 293 75 06

valenter@uek.krakow.pl

 

Katedra Zarządzania Kapitałem Ludzkim 

dr Grzegorz Łukasiewicz  

Pawilon Ustronie, pokój 414        

12 293 74 55

lukasieg@uek.krakow.pl

 

Katedra Zarządzania Międzynarodowego

dr Monika Sady       

Pawilon B, pok. 265

12 293 53 70

monika.sady@uek.krakow.pl

 

Katedra Zarządzania Zasobami Pracy       

dr Urszula Bukowska

pawilon E, pokój 281

12 293 55 81

bukowsku@uek.krakow.pl

 

 

 

Banery/Logo

Logo Fundusze Europejskie
Logo RP
Logo UEK
Logo Unia Europejska