Dla studentów - Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UEK

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Dla studentów

Konsultacje psychologiczne dla studentów UEK

Dostępne są dla każdego studenta UEK wszystkich form studiów, w tym doktorantów oraz słuchaczy studiów podyplomowych UEK. Aby móc uczestniczyć w konsultacjach nie jest wymagana żadna dokumentacja medyczna, orzeczenie, skierowanie czy zaświadczenie, itp.
Konsultacje dostępne są także w języku: rosyjskim i angielskim.

 

Konsultacje dla studentów spoza UEK w ramach Porozumienia

Mogą z nich skorzystać tylko studenci z niepełnosprawnościami uczelni będących w Porozumieniu krakowskich uczelni na rzecz współpracy w zakresie zwiększania dostępności wyższych, takich jak: AGH, PK, UP, UPJPII, DON UJ, KA i Pełnomocnik ds. ON UR.
Studenci z poza UEK na konsultacjach muszą okazać aktualne orzeczenie o niepełnosprawności bądź ewentualnie okazać je na kolejnej wizycie u psychologa w CWP UEK.

Studenci krakowskich uczelni, którzy nie posiadają orzeczenia bądź są z uczelni, która nie należy do ww. Porozumienia – mają prawo tylko do jednej konsultacji, na której otrzymają informację o innych możliwościach, formach pomocy.

Artykuły

Banery/Logo

Logo Fundusze Europejskie
Logo RP
Logo UEK
Logo Unia Europejska