Dla pracowników - Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UEK

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Dla pracowników

Konsultacje psychologiczne  dla pracowników w sprawach studenckich 

Są prowadzone przez psychologów CWP UEK, z zachowaniem anonimowości. Konsultacje te mają na celu:

  • wsparcie w sytuacjach trudnych ze studentami,
  • doradztwo w zakresie komunikowania się ze studentami,
  • doradztwo w zakresie problemów dydaktycznych,
  • informowanie o szkoleniach i warsztatach psychoedukacyjnych.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz porozmawiać, skonsultować się z naszymi specjalistami, umów się na spotkanie, wszelkie informacje znajdziesz pod tym linkiem: https://bon.uek.krakow.pl/a,7,umow-sie-na-konsultacje

 

Szkolenia i warsztaty

Centrum Wsparcia Psychologicznego oraz Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami organizuje dla pracowników naukowych i administracyjnych szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego, których celem jest przedstawienie potrzeb i problemów studentów w tym studentów z niepełnosprawnościami naszej uczelni.


Tematyka szkoleń dostosowywana jest do aktualnych potrzeb i oczekiwań społeczności akademickiej. Prowadzenie szkoleń powierzane jest szkoleniowcom i trenerom o wysokich kwalifikacjach posiadających eksperckie doświadczenie praktyczne w zakresie funkcjonowania człowieka w trudnych sytuacjach emocjonalnych i życiowych.

Informacja o szkoleniach i warsztatach przekazywana będzie z odpowiednim wyprzedzeniem. Uruchomienie szkoleń lub warsztatów warunkowane jest zgłoszeniem się co najmniej 5 osób zainteresowanych udziałem.

Obecnie nie ma jeszcze zaplanowanych szkoleń, informacje o szkoleniach będą pojawiać się na bieżąco tutaj na stronie internetowej www.bon.uek.krakow.pl oraz w mediach społecznościowych (fanpage CWP) www.facebook.com/CWPUEK czy w siedzibie CWP UEK (Pawilon D, pokój 18).

Banery/Logo

Logo Fundusze Europejskie
Logo RP
Logo UEK
Logo Unia Europejska