SEKCJA AZS UEK OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Drukuj

W 2011 r. przy Uniwersytecie Ekonomicznym powstała Sekcja AZS UEK Osób Niepełnosprawnych. Studenci z niepełnosprawnością mają możliwość udziału w zajęciach sportowych, zarówno rekreacyjnych, których celem jest utrzymanie sprawności fizycznej, jak i profesjonalnych treningach dla tych, którzy trochę poważniej myślą o sporcie i są zainteresowani startami w zawodach.


Stowarzyszenie „Druga Strona Sportu" przy współpracy z BON UEK, AZS UEK oraz fundacją Katarzyny Rogowiec „Avanti" organizuje takie właśnie zajęcia.

 

Od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych można wziąć udział w treningach pływackich lub po prostu nauczyć się pływać pod okiem doświadczonego trenera.

 

Nasze treningi:

poniedziałek: 17.30-18.15

wtorek: 17:30-18:15

środa: 19.45-20.30

czwartek: 19.00-19.45


W ramach sekcji odbywały się także kiedyś zajęcia, w których osoby z niepełnosprawnością ruchu mogą spróbować swoich sił w jeździe na rowerach napędzanych rękoma - tzw. handbike`ach.


Szczegóły dotyczące zajęć sportowych i wyjazdów na zawody organizowanych w ramach sekcji AZS UEK Osób Niepełnosprawnych można uzyskać w siedzibie BON UEK oraz bezpośrednio kontaktując się z koordynatorem sekcji -  Grzegorzem Kubisem ( kubis.grzegorz@gmail.com ).


Galeria

Zawodnicy sekcji AZS UEK na zawodach pływackich w Warszawie (listopad 2011), fot. Jadwiga Pociask

Zawodnicy sekcji AZS UEK na zawodach pływackich w Warszawie (listopad 2011), fot. Jadwiga Pociask