Konferencja szkoleniowa KURS ZSN UEK

Drukuj

Konferencja szkoleniowa KURS Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UEK
Kreuj-Uskrzydlaj-Rozwijaj-odnoś Sukces

 

CZAS: 24-26 kwietnia 2015r.


MIEJSCE: Kraków || Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


ODBIORCY: 75 osób, członkowie organizacji zrzeszających studentów niepełnosprawnych spragnieni nowych doświadczeń oraz studenci zainspirowani do rozkręcenia organizacji na swoich uczelniach.

 

Tło na FB

 

 

IDEA: Konferencja szkoleniowa KURS to mozaika spotkań z różnorodną tematyką i wieloma formami przekazu wiedzy dotyczącej zagadnienia zarządzania zrzeszeniami studentów niepełnosprawnych. Chcemy stworzyć przestrzeń bezpośredniego spotkania ludzi w celu wymiany doświadczeń, dzielenia się pasją i wzajemnej inspiracji. Pragniemy zawładnąć Twoją wyobraźnią, marzeniami, duchem i ciałem, aby poszerzyć Twoje horyzonty.

Dopada Cię nuda i rutyna? Przygotuj się, że na KURSie na pewno nie będzie na nie czasu!

Każdego zarazimy pasją, energią, optymizmem. Mamy także garść dobrych słów i nieskończenie wiele uśmiechów. Stanie się tak za sprawą trenerów, którzy włożą mnóstwo serca, aby nauczyć Cię nowych rzeczy. Będą otwarci, aby dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Do tego zrobią to z pasją i energią, które to potrafią być zaraźliwe. I o to właśnie chodzi - o spotkanie się osobowości, charakterów, temperamentów. Po prostu człowieka z człowiekiem i dzielenie się tym, co wartościowe, inspirujące i prawdziwe. Chcemy, aby wynikiem tego spotkania była nie tylko unikalna atmosfera, ale również zachęta do rozwoju i twórczego życia na co dzień.

Szykuje się weekend pełen wrażeń!

Jeśli masz ochotę poznać nowych przyjaciół, bez których człowiek jest po prostu samotną wyspą - przyjdź, poznajmy się! Zabierzesz ze sobą fascynujące doświadczenia pełne garście inspiracji i dużo dobrej energii. Jeśli chcesz dać się nam zainspirować, uskrzydlić i nakręcić pasją to obierz z nami kurs na sukces, kurs na Kraków!


PROGRAM: Podczas 3 dni odbędą się liczne szkolenia, warsztaty, mowy motywacyjne. Poruszymy m.in. tematykę pracy w grupie, liderstwa, zarządzania projektami, negocjacji, fundraisingu, promocji, budowania marki osobistej i wizerunku, wystąpień publicznych, komunikacji i networkingu. Swoim doświadczeniem podzielą się z Wami praktycy z poszczególnych dziedzin. Z Krakowa wyjedziecie z wiedzą, którą będziecie mogli wykorzystać w praktyce po powrocie do domu.

 

ORGANIZATOR: ZSN jako organizacja studencka już od 11 lat pomaga studentom z niepełnosprawnością w rozwiązywaniu ich indywidualnych, codziennych problemów związanych ze studiowaniem, jak również udziela im wszelkiej pomocy koleżeńskiej. Członkami organizacji są zarówno osoby z niepełnosprawnościami, jak i pełnosprawne. Poszerzamy swoją wiedzę uczestnicząc w ogólnopolskich konferencjach poświęconych tematyce osób z niepełnosprawnościami.

Dzięki owocnej współpracy z Biurami ds. Osób Niepełnosprawnych i ZSNami na innych krakowskich uczelniach lepiej i efektywniej przełamujemy ludzkie bariery mentalne. Poprzez organizację różnorodnych wydarzeń, staramy się aktywizować i integrować osoby z wielu grup społecznych.


ZAPISY: 2-14 marca. 
Karta zgłoszeniowa: http://tnijurl.com/karta_zgloszeniowa_kurs_zsn_uek/
Po zgłoszeniu internetowym potwierdzimy drogą mailową uczestnictwo w konferencji.


KOSZT:
Opłata konferencyjna wynosi 250 złotych i zawiera: udział w panelach, wyżywienie, materiały konferencyjne, transport z miejsca noclegu do miejsca konferencji, ubezpieczenie, opłatę klimatyczną, wejście na imprezę wiosenną. 

Nocleg płatny osobno zapewnia Schronisko Młodzieżowe przy ul. Grochowej 21 w Krakowie
Ceny kształtują się następująco: 
- 20zł/doba - miejsce w pokoju, łazienka na korytarzu (47 miejsc);
- 22,50zł/doba - miejsce w pokoju dostosowanym, 2 łazienki dostosowane na korytarzu (12 miejsc);
- 40zł/doba - miejsce w pokoju z łazienką (17 miejsc). 

INFO: wydarzenie na FB || fanpage ZSN UEK || strona WWW ZSN UEK


KONTAKT: zsnkurs@gmail.com

Jagoda Klimek (koordynator) jagoda.klimek@yahoo.com, 508-383-615

ZSN UEK zsn@zsn.uek.krakow.pl, (12) 293-75-52

 

Logo ZSN UEK

Galeria

Logo konferencji KURS

Logo konferencji KURS

Powrót do: AKTUALNOŚCI