24 kwietnia

Drukuj

Łapka 4

 

 

 

WYDARZENIA W DNIU 24 KWIETNIA (piątek)

 

 

 

 

 

Akademia Górniczo-Hutnicza, Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych, ul. Reymonta 17/9 (sala szkoleniowa)

  • 9:00-12:00 Warsztaty „Likwidujmy bariery architektoniczne"

Opis: Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, czym są bariery architektoniczne i jak można przyczynić się do ich likwidacji. Przedstawione zostaną przykłady prawidłowego oraz nieprawidłowego dostosowania budynków.
W drugiej części szkolenia przewiduje się spacer po terenie Uczelni, mający na celu pokazanie na żywo sposobu rozwiązywania problemów dotyczących dostosowywania obiektów do potrzeb osób niepełnosprawnych. Głównym zadaniem szkolenia jest podniesienie świadomości o tym, jak ważna jest likwidacja barier architektonicznych. Warsztat przewiduje korzystanie z wózka, gogli i białej laski.

 

Prowadzący: Ewa Wojciechowska, Anna Lulek, Andrzej Wójtowicz

Czas trwania: 3 h
Limit uczestników: 9 osób

 

Zgłoszenia ((imię i nazwisko oraz ewentualne specjalne potrzeby wynikające z niepełnosprawności) prosimy przesyłać na adres email Biura ds. ON AGH: bariery@agh.edu.pl

 

 

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, ul. ...

  • 9:30-13:00 Happening: Osoby z niepełnosprawnością są wśród nas

Więcej informacji wkrótce.

 

 

Politechnika Krakowska, al. Jana Pawła II 37, pawilon 1, hala tenisowa

  • 14:00-18:00 Dzień Sportu

W trakcie Dnia Sportu odbędzie się tradycyjna sztafeta integracyjna studentów z niepełnosprawnością oraz zawody na ergometrze. Informacje o innych dyscyplinach sportowych pojawią się wkrótce.

Drużyny rywalizować będą o Puchar Rektora PK, Puchar Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji PK oraz Puchar Pełnomocnika Rektora ds. ON PK.

 

 

POWRÓT