21 kwietnia

Drukuj

Łapka 3

 

 

 

 

WYDARZENIA DNIA 21 KWIETNIA (czwartek)

 

 

 

 

 

 

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

  • 10:00 - 12:00 warsztaty doradztwa zawodowego Osoba z niepełnosprawnością w rynku pracy - możliwości, przepisy prawa, dokumenty aplikacyjne

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 18 kwietnia na adres email Biura ds. ON UPJPII: bon@upjp2.edu.pl

 

 

 

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ, Collegium Paderevianum II, al. Mickiewicza 9a, IV piętro, sala multimedialna (411)

  • 10:30-12:00 Warsztaty dla pracowników Odwaga pomaga - nie tylko studentom

Opis: Warsztaty w zakresie praktycznych metod postępowania wobec studentów z problemami psychicznymi i adaptacyjnymi oraz kilka porad, jak dbać o dobrostan psychiczny członków społeczności akademickiej.

Prowadzący: Anna Honkisz-Ślęczka oraz Dagmara Nowak-Adamczyk
Limit miejsc: 12

 

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie na stronie www.don.uj.edu.pl

 

 

 

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Dział ds. Osób Niepełnosprawnych UJ, Collegium Paderevianum II, al. Mickiewicza 9a, IV piętro, sala szkoleniowa i/lub Strefa Wellbeing

  • 12:30-13:30 Premierowy pokaz filmu „W obcym języku"

Film DON UJ powstały we współpracy z BON AGH, opowiadający o osobach z niepełnosprawnością słuchu, kształceniu językowym tych osób oraz wyzwaniach edukacyjnych, jakie przed nimi stoją.

W przypadku większego zainteresowania ponowna projekcja filmu w godz. 14.00-15.00 (sala szkoleniowa i/lub Strefa Wellbeing)

 

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie na stronie www.don.uj.edu.pl

 

 

 

Akademia Górniczo-Hutnicza, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu AGH, ul. Piastowska 26a

  • 15:30-21:00 Dzień Sportu

Główną atrakcją wydarzenia w ramach IX Krakowskich Dni Integracji będą rozgrywki amatorskiego turnieju koszykówki na wózkach. Ponadto można także spróbować swoich sił m.in. na handbikach, w AMP football, w blind football, we wioślarstwie, w szermierce. Będzie to także okazja do zapoznania się z Polskim Językiem Migowym w „smacznej formie". W ramach Dnia Sportu odbędzie się tradycyjna sztafeta integracyjna.
Do wygrania atrakcyjne nagrody w poszczególnych konkurencjach!


Szczegóły na stronie www.bon.agh.edu.pl oraz w utworzonym wydarzeniu FB: https://www.facebook.com/events/808623645948321/

 

 

Dzień Sportu - plakat

 

 

 

POWRÓT