Badanie Biura Rzecznika Praw Obywatelskich - prośba o wypełnienie ankiety

Drukuj

Drodzy Studenci,


Nasza uczelnia na zlecenie Biura Rzecznika Praw Obywatelskich uczestniczy w projekcie „Dostępność edukacji akademickiej dla osób głuchych, niewidomych, z niepełnosprawnością ruchową, chorujących psychicznie". W ramach projektu przeprowadzane są między innymi ankiety internetowe ze studentami pełnosprawnymi, którzy mieli kontakt ze studentami z niepełnosprawnością, tak aby poznać badane zagadnienie z wielu perspektyw.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety, do której link zamieszczono poniżej. Zajmie to około 10 minut. Ankietę można wypełniać w okresie 1-15 października. Link do ankiety:

https://projekty.qualitywatch.pl/index.php/survey/index/sid/275176/newtest/Y/lang/pl

Dziękujęmy za włączenie się w badanie!


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Drodzy Wykładowcy,


Nasza uczelnia na zlecenie Biura Rzecznika Praw Obywatelskich uczestniczy w projekcie „Dostępność edukacji akademickiej dla osób głuchych, niewidomych, z niepełnosprawnością ruchową, chorujących psychicznie". W ramach projektu przeprowadzane są między innymi ankiety internetowe
z wykładowcami akademickimi, tak aby poznać badane zagadnienie z wielu perspektyw.


Zachęcamy do wypełnienia ankiety, do której link zamieszczono poniżej. Zajmie to około 10 minut. Ankiety można wypełniać w okresie 1-15 października. Link do ankiety:

https://projekty.qualitywatch.pl/index.php/survey/index/sid/155132/newtest/Y/lang/pl

Dziękujęmy za włączenie się w badanie!


Powrót do: AKTUALNOŚCI