Z kim rozmawiam przed swoim lustrem?

Drukuj

Drogi Studencie/ Studentko
Zastanawiałeś/ łaś się kiedyś:

  • Kogo chcę widzieć w moim lustrze?
  • Czyje spojrzenie buduje nasze poczucie wartości?
  • Dlaczego spoglądamy na siebie poprzez cudze oczy?
  • Jak skierować wzrok do swojego wnętrza?

Jeśli odpowiedź przynajmniej na jedno z postawionych wyżej pytań brzmi „Tak" to mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.


Zapraszamy się do udziału w kolejnych bezpłatnych warsztatach realizowanych w ramach Międzyuczelnianego Centrum Wsparcia Psychologicznego - tym razem pt. „Z kim rozmawiam przed swoim lustrem?" - warsztaty nt. samoakceptacji i poczucia własnej wartości. Taka tematyka jest wynikiem ankiety przeprowadzone przed wakacjami, z której wynika, że temat ten jest dla Was wyjątkowo interesujący.


Warsztaty odbędą się 9 listopada (piątek) w godzinach 10:00 - 13:00 na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27, pawilon G, sala nr 11.


Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do dnia 7 listopada (środa) do godziny 12:00 do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UEK, osobiście - Pawilon D, pok. 20, telefonicznie 122935119, lub 122935120
lub mailowo - bon@uek.krakow.pl


Koniecznym jest przesłanie lub dostarczenie osobiście uzupełnionego krótkiego formularza zgłoszeniowego (w przypadku przesłania karty zgłoszeniowej maile podpis nie jest wymagany).
Prosimy o informację nt. ewentualnych specjalnych potrzeb.


Warsztaty odbędą się pod warunkiem uzbierania się wystarczającej liczy osób (min 6 osób). W środę 7 listopada po południu osoby, które zgłosiły się otrzymają potwierdzenie.


Można uzyskać certyfikat uczestnictwa (prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu).
Plakat oraz formularz zgłoszeniowy w załączniku.


Drobny poczęstunek zapewniony


Serdecznie zachęcamy do udziału!

Galeria

Logo MCWP

Logo MCWP

Powrót do: AKTUALNOŚCI