„Sesja na +” - czyli jak skutecznie wziąć się z nauką za bary; warsztaty efektywnego uczenia się

Drukuj

Droga Studentko, Drogi Studencie,


Wielkimi krokami zbliża się zimowa sesja. Mamy więc dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia. Chcemy zaproponować Ci udział w warsztatach efektywnego uczenia się. Być może warto poświęcić kilka godzin na naukę efektywnego uczenia się, aby przed sesją zaoszczędzić ich kilkanaście albo kilkadziesiąt i przed egzaminem po prostu wyspać się :-)

Zapraszamy Cię do udziału w kolejnych bezpłatnych warsztatach realizowanych w ramach Międzyuczelnianego Centrum Wsparcia Psychologicznego. Tym razem pt. „Sesja na +" - czyli jak skutecznie wziąć się z nauką za bary; warsztaty efektywnego uczenia się. Taka tematyka jest rezultatem ankiety przeprowadzonej przed wakacjami, z której wynika, że temat ten jest dla Was wyjątkowo interesujący.

 

W programie:

  • Strategie szybkiego czytania
  • Mnemotechniki i mapy myśli
  • Zwiększenie kreatywności poprzez pracę z mózgiem
  • Zmiana ograniczających przekonań
  • Poszukiwanie wewnętrznego geniusza


Warsztaty adresowane są do wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem.

Osoba prowadząca:
Ewa Siatka - psycholog, certyfikowany trener kadry, praktyk oraz master NLP, niekwestionowany talent do budzenia motywacji oraz przekuwania marzeń na rzeczywistość.


Warsztaty odbędą się 9 grudnia 2016 (piątek) w godzinach 10:00 - 14:00 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie - budynek UEK przy ul. Rakowicka 16, sala 13 (kamienica, w której mieści się także Scanmed)


Osoby zainteresowane, posiadające orzeczenie, prosimy o zgłaszanie się do dnia 6 grudnia (wtorek) do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych UEK, osobiście - Pawilon D, pok. 20, telefonicznie - 12 293 51 19, 12 293 51 20 lub mailowo - bon@uek.krakow.pl

 

Koniecznym jest przesłanie lub dostarczenie osobiście uzupełnionego krótkiego formularza zgłoszeniowego (w przypadku przesłania karty zgłoszeniowej mailem podpis nie jest wymagany).


Prosimy o informację nt. ewentualnych specjalnych potrzeb.


Warsztaty odbędą się pod warunkiem uzbierania się wystarczającej liczy osób (min 6 osób). W środę 7 grudnia osoby, które zgłosiły się otrzymają potwierdzenie.


Można uzyskać certyfikat uczestnictwa (prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu).

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj.


Drobny poczęstunek zapewniony.


Serdecznie zachęcamy do udziału!

Galeria

Plakat warsztatów Sesja na +

Plakat warsztatów Sesja na +

Powrót do: AKTUALNOŚCI